Rodinné hotely Falky  od Álp až po Jadran

Otvori filter

Ort / Region

Kategorie

Ausstattung

Od € 184 i
86 Veľmi dobré
Toto je najlepšia dostupná cena preDouble room Tröpolach with view of the village 32 m² počas 90 dní vHotel & Spa Carinzia. Cena je za izbu a jednu noc a dvoch dospelých.

Hotel & Spa Carinzia FFFFF

KorutánskoRakúsko

Vitajte v najlepšom dovolenkovom zariadení v nádhernom Korutánsku, priamo v stredisku Nassfeld! Carinzia je omnoho viac, než len obyčajný wellness hotel. Je to samostatný svet, dovolenkový komplex s takmer bezhraničnými možnosťami. Na svoje si tu prídu tak pôžitkári, ako aj športovci. Príroda v okolí hotela tvorí jedinečnú kulisu pre letné zážitky individuálneho druhu. Vďaka pestrému programu hotela Carinzia nuda zaručene nemá šancu.

Od € 198 i
85 Veľmi dobré
Toto je najlepšia dostupná cena preDouble room Gartnerkofel up to 24 m² počas 90 dní vHotel Sonnenalpe. Cena je za izbu a jednu noc a dvoch dospelých.

Hotel Sonnenalpe FFFF

KorutánskoRakúsko

Tento štýlovo zariadený a útulný rodinný hotel v alpskom dizajne sa nachádza v nadmorskej výške 1 500 m, v lyžiarskom a turistickom raji Nassfeld. Nájdete tu štýlové izby v lodénovom dizajne, neopakovateľný alpský šarm, detský svet Falky-Almland s láskavým dozorom, 15-metrovú vodnú šmýkačku a znamenitú alpsko-jadranskú kuchyňu.

Od € 156 i
89 Výborné
Toto je najlepšia dostupná cena preIzba Comfort počas 90 dní vClub Funimation Katschberg. Cena je za izbu a jednu noc a dvoch dospelých.

Club Funimation Katschberg FFFF

KorutánskoRakúsko

Hotel Falkensteiner Club Funimation Katschberg leží v nadmorskej výške 1 600 metrov a nuda je v ňom neznámym pojmom. Program tu vymýšľali rodiny pre rodiny a obsahuje množstvo atrakcií pre veľkých i malých. Čaká na Vás skvelý zábavný program, lezecká stena pre deti a obrovská vnútorná vodná šmýkačka. A to všetko v srdci turistickej oblasti Katschberg.

Od € 164 i
87 Výborné
Toto je najlepšia dostupná cena preComfort Room počas 90 dní vHotel Cristallo. Cena je za izbu a jednu noc a dvoch dospelých.

Hotel Cristallo FFFFs

KorutánskoRakúsko

Na slniečku, v nadmorskej výške 1 600 metrov, uprostred turistickej oblasti Katschberg sa nachádza útulný rodinný hotel. Ponúka vzrušujúci svet zážitkov pre malých aj veľkých, s korutánskymi bylinkami, skalami a regionálnymi výrobkami. Okrem detského sveta Falky-Land a zážitkového ihriska Katschhausen je tu hlavným lákadlom pre malých hostí najmä detská kúpeľná zóna Falky-KinderSPA.

81 Veľmi dobré

Apartments Lake Garda

LombardyTaliansko

V apartmánoch Lake Garda kladieme dôraz na našich najmenších návštevníkov. Kým deti budú zažívať napínavé dobrodružstvá v detskom svete Falky-Land, rodičia si oddýchnu v panoramatickom bazéne. Gardské jazero ponúka tie najlepšie podmienky pre milovníkov športu, strediská kultúry Verona a Brescia sú prakticky za rohom a v blízkom okolí je množstvo zábavy a aktivít rôzneho druhu, od golfu až po zábavné parky.

Od € 156 i
89 Výborné
Toto je najlepšia dostupná cena preDouble room valley view počas 90 dní vHotel Lido Ehrenburgerhof. Cena je za izbu a jednu noc a dvoch dospelých.

Hotel Lido Ehrenburgerhof FFFF

Južné TirolskoTaliansko

Hotel Falkensteiner v údolí Pustertal v Južnom Tirolsku ponúka rodinám nielen vlastné jazero a dobrodružné ihrisko pre deti, ale aj štýlové vybavenie so zmyslom pre detail. V srdečnej atmosfére sa z hostí rýchlo stávajú priatelia „rodiny“ Falkensteiner.

Od € 119 i
89 Výborné
Toto je najlepšia dostupná cena preFamily room sea side 33 m² počas 90 dní vFamily Hotel Diadora. Cena je za izbu a jednu noc a dvoch dospelých.

Family Hotel Diadora FFFFs

DalmáciaChorvátsko

Exkluzívny rezort Punta Skala sa rozprestiera na nádhernom malebnom pobreží v Dalmácii. V rodinnom hoteli Family Hotel Diadora si veľkí aj malí labužníci prídu na svoje. A tí najmenší tu majú status VIP – napríklad pri ubytovaní dostanú nielen vstupnú kartu do detského sveta Falky, ale aj uvítací balíček HIPP.

Od € 144 i
84 Veľmi dobré
Toto je najlepšia dostupná cena preSuperior Room počas 90 dní vHotel Park Punat - NEW since summer 2017. Cena je za izbu a jednu noc a dvoch dospelých.

Hotel Park Punat - NEW since summer 2017 FFFF

KrkChorvátsko

A four-star paradise for families set in the middle of an evergreen park, it lies directly on the coast of the island of Krk in Croatia, in the idyllic village of Punat. It is the ideal destination for an unforgettable family holiday with a wide variety of leisure programs and is located only a few minutes away from the beautiful beach and its crystal-clear water.

Od € 270 i
Toto je najlepšia dostupná cena preFamily Room Park View počas 90 dní vResort Capo Boi. Cena je za izbu a jednu noc a dvoch dospelých.

Resort Capo Boi FFFFF

SardiniaTaliansko

Malý raj na južnom pobreží Sardínie. Nádherná poloha v zátoke s jemným pieskom a v obklopení útesov. Pestrý a trblietavý podmorský svet priamo pred dverami hotelovej izby uprostred chránenej krajinnej oblasti. Majestátny relaxačný infinity bazén s úžasným výhľadom na nekonečné, krištáľovo čisté more.

Od € 105 i
89 Výborné
Toto je najlepšia dostupná cena preDouble room počas 90 dní vClub Funimation Borik. Cena je za izbu a jednu noc a dvoch dospelých.

Club Funimation Borik FFFF

DalmáciaChorvátsko

Stredomorská atmosféra, pestrý program aktivít, veľký vodný svet a prekrásna zátoka na kúpanie sú hlavnými črtami najobľúbenejšieho rodinného klubu v Chorvátsku. K tomu špičkový animačný a športový program, ako aj exkluzívne Thalasso & SPA Center.