Hotely s bezlepkovou stravou  Chutí dobre, robí dobre

Otvori filter

Miesto / región

Kategória

Vybavenie

Od € 184 i
86 Veľmi dobré
Toto je najlepšia dostupná cena preDouble room Tröpolach with view of the village 32 m² počas 90 dní vHotel & Spa Carinzia. Cena je za izbu a jednu noc a dvoch dospelých.

Hotel & Spa Carinzia FFFFF

KorutánskoRakúsko

Vitajte v najlepšom dovolenkovom zariadení v nádhernom Korutánsku, priamo v stredisku Nassfeld! Carinzia je omnoho viac, než len obyčajný wellness hotel. Je to samostatný svet, dovolenkový komplex s takmer bezhraničnými možnosťami. Na svoje si tu prídu tak pôžitkári, ako aj športovci. Príroda v okolí hotela tvorí jedinečnú kulisu pre letné zážitky individuálneho druhu. Vďaka pestrému programu hotela Carinzia nuda zaručene nemá šancu.

Od € 198 i
86 Veľmi dobré
Toto je najlepšia dostupná cena preDouble room Gartnerkofel up to 24 m² počas 90 dní vHotel Sonnenalpe. Cena je za izbu a jednu noc a dvoch dospelých.

Hotel Sonnenalpe FFFF

KorutánskoRakúsko

Tento štýlovo zariadený a útulný rodinný hotel v alpskom dizajne sa nachádza v nadmorskej výške 1 500 m, v lyžiarskom a turistickom raji Nassfeld. Nájdete tu štýlové izby v lodénovom dizajne, neopakovateľný alpský šarm, detský svet Falky-Almland s láskavým dozorom, 15-metrovú vodnú šmýkačku a znamenitú alpsko-jadranskú kuchyňu.

Od € 130 i
93 Výborné
Toto je najlepšia dostupná cena preSuperior Room Park view počas 90 dní vHotel & Spa Iadera. Cena je za izbu a jednu noc a dvoch dospelých.

Hotel & Spa Iadera FFFFF

DalmáciaChorvátsko

Vitajte na Punta Skala, jednom z najkrajších miest Chorvátska. Užite si luxusnú a štýlovú dovolenku v stredozemnom duchu priamo pri mori. Vďaka skvelému dizajnu, polohe s prekrásnou scenériou a najkrajším wellness areálom v celom Chorvátsku je Falkensteiner Hotel & Spa Iadera Vašou najlepšou voľbou pre wellness dovolenku v Chorvátsku!

Od € 199 i
93 Výborné
Toto je najlepšia dostupná cena preSuperior room King počas 90 dní vSchlosshotel Velden. Cena je za izbu a jednu noc a dvoch dospelých.

Schlosshotel Velden FFFFF

KorutánskoRakúsko

Luxusný zámocký hotel priamo pri jazere Wörthersee. S bohatou históriou a množstvom príbehov, kráľovskými izbami a apartmánmi, vynikajúcou gurmánskou kuchyňou a vynovenými priestormi pre wellness, kozmetiku a liečebné kúpele na ploche 3 600 m². Rozmaznávať hostí ešte viac sa už ani nedá!

Od € 236 i
89 Výborné
Toto je najlepšia dostupná cena preIzba Superior počas 90 dní vTherme & Golf Hotel Bad Waltersdorf. Cena je za izbu a jednu noc a dvoch dospelých.

Therme & Golf Hotel Bad Waltersdorf FFFFs

ŠtajerskoRakúsko

Celý deň sa usmievať od ucha k uchu, zase raz nerušene tancovať dlho do noci, dosýta si vychutnať kulinárske dobroty, ponoriť sa do termálneho bazéna a obrátiť svet hore nohami, raňajkovať hoci aj o druhej poobede, len tak sa rozprávať, popíjať a potom si v noci vymieňať dôvernosti pri mihotajúcom sa plamienku sviečky. A užiť si dovolenku iba pre dospelých.

Od € 156 i
89 Výborné
Toto je najlepšia dostupná cena preIzba Comfort počas 90 dní vClub Funimation Katschberg. Cena je za izbu a jednu noc a dvoch dospelých.

Club Funimation Katschberg FFFF

KorutánskoRakúsko

Hotel Falkensteiner Club Funimation Katschberg leží v nadmorskej výške 1 600 metrov a nuda je v ňom neznámym pojmom. Program tu vymýšľali rodiny pre rodiny a obsahuje množstvo atrakcií pre veľkých i malých. Čaká na Vás skvelý zábavný program, lezecká stena pre deti a obrovská vnútorná vodná šmýkačka. A to všetko v srdci turistickej oblasti Katschberg.

Od € 105 i
88 Výborné
Toto je najlepšia dostupná cena preDouble room počas 90 dní vClub Funimation Borik. Cena je za izbu a jednu noc a dvoch dospelých.

Club Funimation Borik FFFF

DalmáciaChorvátsko

Stredomorská atmosféra, pestrý program aktivít, veľký vodný svet a prekrásna zátoka na kúpanie sú hlavnými črtami najobľúbenejšieho rodinného klubu v Chorvátsku. K tomu špičkový animačný a športový program, ako aj exkluzívne Thalasso & SPA Center.

Od € 135 i
90 Výborné
Toto je najlepšia dostupná cena preDouble room standard počas 90 dní vHotel Grand MedSpa Marienbad. Cena je za izbu a jednu noc a dvoch dospelých.

Hotel Grand MedSpa Marienbad FFFF

Karlovarský krajČeská republika

Táto budova plná tradícií nebola postavená v secesnom štýle len tak pre nič za nič. Je to miesto, kde hostia z celého sveta čerpajú nové sily a inšpiráciu z jedinečnej atmosféry. Kombinácia modernej liečebnej wellness ponuky a nášho vlastného prameňa Alexandra navyše predstavuje skutočnú fontánu mladosti pre telo aj dušu.

Od € 156 i
89 Výborné
Toto je najlepšia dostupná cena preDouble room valley view počas 90 dní vHotel Lido Ehrenburgerhof. Cena je za izbu a jednu noc a dvoch dospelých.

Hotel Lido Ehrenburgerhof FFFF

Južné TirolskoTaliansko

Hotel Falkensteiner v údolí Pustertal v Južnom Tirolsku ponúka rodinám nielen vlastné jazero a dobrodružné ihrisko pre deti, ale aj štýlové vybavenie so zmyslom pre detail. V srdečnej atmosfére sa z hostí rýchlo stávajú priatelia „rodiny“ Falkensteiner.

Od € 182 i
85 Veľmi dobré
Toto je najlepšia dostupná cena preDouble Room Standard počas 90 dní vHotel & Spa Bad Leonfelden. Cena je za izbu a jednu noc a dvoch dospelých.

Hotel & Spa Bad Leonfelden FFFF

Horné RakúskoRakúsko

Exkluzívny a štýlový hotel v bahenných a Kneippových kúpeľoch Bad Leonfelden. Vychutnajte si wellness koncepciu založenú na 5 prvkoch: voda, pohyb, gastronómia, bylinky a vnútorná rovnováha. Nájdite ešte viac pokoja a oddychu vo vynovenej saunovej záhrade s mlynskou saunou, odpočinkovou miestnosťou a okrasným jazierkom.

Od € 119 i
89 Výborné
Toto je najlepšia dostupná cena preFamily room sea side 33 m² počas 90 dní vFamily Hotel Diadora. Cena je za izbu a jednu noc a dvoch dospelých.

Family Hotel Diadora FFFFs

DalmáciaChorvátsko

Exkluzívny rezort Punta Skala sa rozprestiera na nádhernom malebnom pobreží v Dalmácii. V rodinnom hoteli Family Hotel Diadora si veľkí aj malí labužníci prídu na svoje. A tí najmenší tu majú status VIP – napríklad pri ubytovaní dostanú nielen vstupnú kartu do detského sveta Falky, ale aj uvítací balíček HIPP.

Od € 199 i
93 Výborné
Toto je najlepšia dostupná cena preSuperior Double Room počas 90 dní vHotel Schladming. Cena je za izbu a jednu noc a dvoch dospelých.

Hotel Schladming FFFFs

ŠtajerskoRakúsko

Nový hotel Falkensteiner v Schladmingu, mieste konania majstrovstiev sveta. Fascinujúca kombinácia mestského životného štýlu a pôvodnej horskej architektúry ponúka nenapodobiteľnú atmosféru. Veľkoryso riešený kúpeľný svet Acquapura SPA na ploche 1 500 m², skvelá kuchyňa a služby poskytované so srdcom sa postarajú o vašu pohodu.

86 Veľmi dobré

Hotel Maria Prag FFFF

PrahaČeská republika

Skvostná historická fasáda, moderný dizajn a vybavenie, nadčasový a diskrétny servis a fantastická poloha v srdci zlatého mesta – Prahy.

Od € 89 i
88 Výborné
Toto je najlepšia dostupná cena preComfort Room počas 90 dní vHotel Bratislava. Cena je za izbu a jednu noc a dvoch dospelých.

Hotel Bratislava FFFF

BratislavaSlovensko

Nie je náhoda, že výnimočná atmosféra tohto hotela, pohodlie a prvotriedny servis boli ocenené certifikátom excelentnosti. Vďaka jedinečnej štýlovej atmosfére je tento hotel ideálnym miestom, kde môžu hostia na služobných cestách spojiť príjemné s užitočným.

Od € 160 i
89 Výborné
Toto je najlepšia dostupná cena preRelax Apartment Classic počas 90 dní vPremium Apartments Bad Waltersdorf. Cena je za izbu a jednu noc a dvoch dospelých.

Premium Apartments Bad Waltersdorf

ŠtajerskoRakúsko

"Bez ohľadu na to, či túžite po odpočinku v našich kúpeľoch alebo po športovom vyžití na golfovom ihrisku, v apartmánoch Premium Apartments Bad Waltersdorf si zaručene prídete na svoje. V Acquapura SPA s rozlohou 2 500 m² si môžete dosýta oddýchnuť v termálnej vode s teplotou 35 °C. Odporúčame vám aj náš štajerský prírodný wellness."

Od € 99 i
86 Veľmi dobré
Toto je najlepšia dostupná cena preComfort Room počas 90 dní vHotel & Asia Spa Leoben. Cena je za izbu a jednu noc a dvoch dospelých.

Hotel & Asia Spa Leoben FFFF

ŠtajerskoRakúsko

Relaxujte v ázijskom štýle, priamo v zelenom srdci Štajerska! Moderná architektúra a wellness zóna na ázijský spôsob spravia z každého pobytu pôžitok pre všetky zmysly. V kúpeľnom komplexe Asia SPA s rozlohou 28 000 m² na Vás okrem vodného a wellness sveta čaká neopakovateľný saunový zážitok – denne tu môžete objaviť až 16 kreatívnych saunových esencií.

84 Veľmi dobré

Premium Apartments edel:weiss

KorutánskoRakúsko

Architektonický skvost v nádhernom horskom prostredí strediska Katschberg. Apartmánové byty, ktoré navrhol slávny architekt Matteo Thun, v sebe spájajú prvotriedne vybavenie s jedinečným dizajnom. Naša ubytovacia koncepcia zasa kombinuje exkluzívny hotelový komfort s vysnívaným vlastným bývaním.

Od € 100 i
90 Výborné
Toto je najlepšia dostupná cena preApartment A počas 90 dní vPremium Apartments Senia. Cena je za izbu a jednu noc a dvoch dospelých.

Premium Apartments Senia

DalmáciaChorvátsko

Pre všetkých, ktorí na dovolenke potrebujú priestor: tu sa vám splní sen o raji. Priamo pri mori, uprostred nového rezortu Punta Skala na vás čaká váš luxusný apartmán. Vychutnajte si modernú architektúru, stredomorský dizajn a úchvatný výhľad na more. Vyberte si zo štyroch rôznych veľkostí a priestorových variantov (40 – 100 m²). Objavte gurmánske pôžitky v našich reštauráciách a baroch a oddýchnite si v najväčšej kúpeľnej oblasti v Chorvátsku.

Od € 89 i
87 Výborné
Toto je najlepšia dostupná cena preComfort room počas 90 dní vHotel Am Schottenfeld Vienna. Cena je za izbu a jednu noc a dvoch dospelých.

Hotel Am Schottenfeld Vienna FFFF

ViedeňRakúsko

Inovácia, dizajn, pohostinnosť – to všetko priamo v pulzujúcom centre Viedne. S pohodlnými seminárnymi priestormi a modernými loftovými izbami, malou zónou wellness, útulným hotelovým barom a odpočinkovým salónom.

Od € 144 i
89 Výborné
Toto je najlepšia dostupná cena preDouble Room Comfort without balcony počas 90 dní vHotel & Spa Alpenresidenz Antholz. Cena je za izbu a jednu noc a dvoch dospelých.

Hotel & Spa Alpenresidenz Antholz FFFF

Južné TirolskoTaliansko

Wellness hotel s intímnou atmosférou pre dovolenku vo dvojici. V pokojnom lone prírody pri jazere Antholzer See, s nevtieravými službami, vynikajúcou kuchyňou a exkluzívnym juhotirolským horským wellness programom. Vychutnajte si Južné Tirolsko vo dvojici!

Od € 164 i
87 Výborné
Toto je najlepšia dostupná cena preComfort Room počas 90 dní vHotel Cristallo. Cena je za izbu a jednu noc a dvoch dospelých.

Hotel Cristallo FFFFs

KorutánskoRakúsko

Na slniečku, v nadmorskej výške 1 600 metrov, uprostred turistickej oblasti Katschberg sa nachádza útulný rodinný hotel. Ponúka vzrušujúci svet zážitkov pre malých aj veľkých, s korutánskymi bylinkami, skalami a regionálnymi výrobkami. Okrem detského sveta Falky-Land a zážitkového ihriska Katschhausen je tu hlavným lákadlom pre malých hostí najmä detská kúpeľná zóna Falky-KinderSPA.

Od € 129 i
88 Výborné
Toto je najlepšia dostupná cena preStandard Room počas 90 dní vHotel Adriana. Cena je za izbu a jednu noc a dvoch dospelých.

Hotel Adriana FFFF

DalmáciaChorvátsko

Vychutnajte si Chorvátsko z jeho pokojnej a nerušenej stránky. Malý, pôsobivý hotel so silnou atmosférou ponúka výborné služby, vynikajúce jedlo a rovnako skvelú ponuku vín. K tomu veľa slnka, množstvo pláží a nekonečné more. Chorvátsko pre znalcov a labužníkov!

Od € 164 i
87 Výborné
Toto je najlepšia dostupná cena preDouble room with balcony počas 90 dní vHotel & Spa Sonnenparadies. Cena je za izbu a jednu noc a dvoch dospelých.

Hotel & Spa Sonnenparadies FFFF

Južné TirolskoTaliansko

Športový wellness hotel, ležiaci na pokojnej slnečnej plošine uprostred juhotirolských hôr. Bohatá ponuka voľnočasových aktivít a horských športov je zárukou aktívne strávenej dovolenky. Príjemné chvíle garantuje vynikajúca kuchyňa, atraktívne wellness priestory a mimoriadne intímna atmosféra.

Od € 270 i
Toto je najlepšia dostupná cena preFamily Room Park View počas 90 dní vResort Capo Boi. Cena je za izbu a jednu noc a dvoch dospelých.

Resort Capo Boi FFFFF

SardiniaTaliansko

Malý raj na južnom pobreží Sardínie. Nádherná poloha v zátoke s jemným pieskom a v obklopení útesov. Pestrý a trblietavý podmorský svet priamo pred dverami hotelovej izby uprostred chránenej krajinnej oblasti. Majestátny relaxačný infinity bazén s úžasným výhľadom na nekonečné, krištáľovo čisté more.

Od € 114 i
91 Výborné
Toto je najlepšia dostupná cena preDouble room nostalgy with balcony počas 90 dní vHotel & Spa Falkensteinerhof. Cena je za izbu a jednu noc a dvoch dospelých.

Hotel & Spa Falkensteinerhof FFFF

Južné TirolskoTaliansko

V tomto tradičnom hoteli Falkensteiner sa budete cítiť ako znovuzrodení. V útulnej atmosfére zariadenia v alpskom štýle a veľkorysého wellness a vodného sveta je všetko zamerané na Vašu pohodu.